Facebook
INSTAL-TEAM Hydraulika Jasło

Klimatyzacja Jasło, Krosno - Fachowy montaż Klimatyzacji

Instal-Team Jasło - jesteśmy firmą specjalizującą się w kompleksowych usługach montażu systemów klimatyzacji w mieszkaniu, domu, biurze czy hali produkcyjnej. Swoją działalność prowadzimy głównie na terenie Jasła, Krosna i okolicznych miejscowości. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra po wykonaniu oględzin obiektu, w którym chcą Państwo dokonać instalacji klimatyzacji, pomoże w doborze odpowiedniego rodzaju, mocy i elementów systemu. Gwarantujemy korzystanie z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu mogą mieć Państwo pewność prawidłowego i skutecznego działania instalacji, jej szczelności i niezawodności na lata, co potwierdza grono zadowolonych klientów.

+ 48 510 792 869

Chcesz uzyskać więcej informacji odnośnie montażu klimatyzacji - zadzwoń do Nas

Instal-Team Klimatyzacja Jasło - Dlaczego My?

Czyszczenie Klimatyzacji i Montaż Klimatyzacji Jasło.

Jeśli nie wiesz, czy zakup klimatyzacji to dobra inwestycja dla Ciebie, czy montaż klimatyzacji Jasło, eksploatacja, usługi, serwis klimatyzacji i koszty Cię przerosną, skontaktuj się z nami - jesteśmy uznanymi fachowcami w zakresie montażu i serwisu klimatyzacji w Jaśle, gwarantujemy doświadczenie, wyróżniamy się cichą pracą przy montażu urządzenia. Od lat zajmujemy się montażem klimatyzacji. Zadzwoń i przedstaw swoje zapytania do Instal-Team - szybko odpowiemy i doradzimy. Skorzystaj z Naszego doświadczenia i umów się na wizytę instalatora Instal-Team. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Oferujemy fachowe doradztwo w doborze klimatyzacji, usługi serwisowe i szeroką gamę produktów dostępnych od ręki i na indywidualne zamówienie Klienta.

Zapewniamy szybką realizację usług w zakresiena terenie Jasła i okolic. Instal-Team Jasło gwarantuje szerokie spektrum usług:

 • szybką wizytę - instalator zweryfikuje możliwości techniczne montażu;

 • dobór klimatyzatora do potrzeb i wymagań Klienta;

 • duże doświadczenie kadry;

 • montaż klimatyzacji (klimatyzatory typu split i multisplit);

 • oczyszczanie klimatyzacji (urządzenia, hydraulika klimatyzacji, skraplacz) w Jaśle;

 • pomoc i doradztwo klientom w eksploatacji;

 • pełną opiekę gwarancyjną i sprawny serwis gwarancyjny i serwis pogwarancyjny.

Skontaktuj się z nami - prześlij zapytanie lub zadzwoń już dziś - i zadbaj o komfort Swój, Swojej Rodziny, Pracowników i Klientów!

+ 48 510 792 869

Klimatyzacja Jasło - gdzie i dla kogo?

Podstawową funkcją klimatyzacji jest utrzymanie stałej temperatury wewnątrz pomieszczenia lub pomieszczeń, w których jest zainstalowana oraz ich wentylacja. Aktualnie systemy klimatyzacji stosowane są zarówno w biurach, w których zapewniają odpowiednią temperaturę do pracy, niezależnie od warunków panujących na zewnątrz lub w innych pomieszczeniach, jak i w mieszkaniach i w domach, dbając o komfort termiczny mieszkańców.

Instal-Team Jasło oferuje usługi montażu i serwisu klimatyzacji w miejscu pracy. Klimatyzacja w biurze:

 • zapewnia najlepszą temperaturę pracy, którą można dostosować zarówno do okoliczności jej wykonywania (np. konieczność dodtsosowania temperatury do dstosowanych odczynników, substancji tp.) lub preferencji pracowników,

 • jest łatwa, intuicyjna w obsłudze,

 • oddziałuje na zdrowie pracowników- zaawansowane filtry eliminują z powietrza alergeny, kurz, drobnoustroje i patogeny,

 • zapewnia odpowiednią wilgotność powietrza

 • oddziałuje na komfort Klienta i Kontrahentów

Montaż klimatyzacji Instal-Team Jasło w miejscu zamieszkania:

 • stanowi uzupełnienie źródła wentylacji oraz ogrzewania (przy montażu klimatyzatora z funkcją grzania) w domu Klienta,

 • wspomaga łagodzenie dolegliwości związanych z alergiami, problemami kardiologicznymi, chorobami układu oddechowego

 • zapewnia podtrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności mieszkania lub domu,

 • sprzyja lepszemu zasypianiu i komfortowi snu, szczególnie w upalne dni.

Jaki klimatyzator wybrać?

Nowoczesne urządzenia i systemy klimatyzacji montowane przez Instal-Team Jasło tworzone są z myślą o zapewnieniu jak najlepszej jakości działania z uwzględnieniem miejsca ich stosowania, warunków, jakie mają spełniać oraz indywidualnych preferencji Klientów. Na rynku zatem znaleźć można różne rodzaje zarówno jednostek wewnętrznych i zewnętrznych oraz różne systemy przesyłowe, których montaż i serwis Instal-Team Jasło posiada standardowej ofercie.

Nasz firma oferuje rozpoznanie obiektu celem ustalenia możliwości technicznych w zakresie montażu danego typu klimatyzacji, w oparciu i wymagania Klienta, oraz fachowe doradztwo w wyborze najkorzystniejszego rodzaju oraz mocy klimatyzatora. Instal-Team dysponuje doświadczoną kadrą, która wyjaśni wszelkie kwestie techniczne oraz sprawnie zamontuje klimatyzację. W ofercie Instal-Team znajdą Państwo klimatyzatory split oraz multisplit.

Klimatyzator Split

Ten typ klimatyzatora składa się z jednej jednostki zewnętrznej i jednej jednostki wewnętrznej. Jednostka zewnętrzna to agregat montowany na zewnątrz budynku, jednostka wewnętrzna to klimatyzator wyposażony jedynie w wymiennik, wentylator i system sterowania. Montaż klimatyzatora typu split wymaga zazwyczaj jednej wizyty fachowców (wykonanie otworu, instalacja jednostki zewnętrznej i wewnętrznej pod istniejące instalacje elektryczne). Klimatyzacje typu split występują w kilku wersjach:

 • naściennych;

 • sufitowych;

 • przypodłogowych;

 • kanałowych.

Klimatyzator MultiSplit

Klimatyzacja multi split zakłada chłodzenie kilku pomieszczeń - montaż kilku jednostek wewnętrznych w kilku pomieszczeniach- obsługiwanego jednym urządzeniem zewnętrznym. Montaż systemu multi split daje możliwość zastosowania różnych wersji klimatyzacji wewnątrz: jednostki wewnętrzne mogą być tego samego rodzaju w różnych pomieszczeniach lub w każdym pomieszczeniu można zamontować inną jednostkę wewnętrzną. Klimatyzacja typu multi split możliwość rozbudowy o kolejne jednostki wewnętrzne bez konieczności modernizacji całej instalacji.

+ 48 510 792 869

sprawdzenie działania systemu klimatyzacji zakresie klimatyzacji instalacja jednostki wewnętrznej. naprawy klimatyzacji schładzanie powietrza usługi instalacyjne serwisem klimatyzacji klientów indywidualnych. montaż klimatyzatorów na wysokim poziomie wysoką jakość świetny kontakt osiek jasielski nowy żmigród złota rączka. Jasło montażu klimatyzacji Krosno