O Nas - Instalacje Jasło

HISTORYCZNIE

Firma INSTAL - TEAM została założona w 2018 roku i wraz z firmą DZIEDZIC tworzyła spółkę rodzinną. Szybki rozwój możliwości działania spółki spowodował, że od 2020 roku postanowiliśmy podzielić się w obszarze handlu i usług, zachowując współpracę w tych dwóch nierozłącznych obszarach i utrzymując tradycje rodzinne. To właśnie prawie 30 letnia wiedza i doświadczenie firmy DZIEDZIC w branży hydraulicznej, pozwala na śmiałe stawianie czoła ciągle rosnącym wyzwaniom technicznym.

AKTUALNIE

Dzisiaj firma INSTAL - TEAM współpracuje już z wieloma instalatorami, co sprawia że ciągle zwiększamy nasze możliwości wykonawstwa profesjonalnych instalacji hydraulicznych, a tym samym pozwala optymalizować koszty materiałowe ponoszone przez Klienta w myśl zasady "duży może więcej"...  Po za tym współpracujemy z największymi hurtowniami w regionie jak również bezpośrednio z producentami, dzięki czemu - nie ma problemu z dostawą nawet najbardziej wyszukanych materiałów / urządzeń.

INSTAL-TEAM Hydraulika Jasło

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju instalacjach hydraulicznych oraz gazowych. Do szerokiego wachlarzu naszych usług zaliczamy:

 • instalacje centralnego ogrzewania (tradycyjne i nowoczesne)

 • instalacje OZE (Odnawialne Źródła Energii)

 • instalacje gazowe (wewnętrzne i zewnętrzne)

 • przyłącza wodne i kanalizacyjne

 • montaż kotłów gazowych i na paliwo stałe

 • instalacje mechanicznych systemów wentylacyjnych (rekuperacja)

 • biały montaż (montaż urządzeń sanitarnych)

 • montaż instalacji sanitarnych

 • serwis instalacji hydrulicznej

 • instalacje ogrzewania podłogowego

 • instalacje wodno kanalizacyjne

Posiadamy niezbędny, bardzo dobrze wyposażony park maszynowo - sprzętowy renomowanych marek. Mamy wszystkie niezbędne uprawnienia budowlane do wykonywania wyżej wymienionych usług, potwierdzone odpowiednimi świadectwami i certyfikatami. Stale podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i sympozjach organizowanych przez producentów urządzeń i systemów instalacyjnych.

Naszym Klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie, w konkurencyjnych cenach oraz opiekę po sprzedażową.

Udzielamy gwarancji na wszystkie nasze usługi.

Zapewniamy doradztwo techniczne oraz dobór urządzeń.

 

Telefon: + 48 510 792 869

KONTAKT

terenie województwa podkarpackiego instalacji centralnego ogrzewania, jasło technika grzewcza systemy grzewcze w budynkach mieszkalnych, naszej firmie usługi związane wykonane prace najlepsze rozwiązanie i oferty, systemy z zapytanie i wykonawstwo jasło, pytania jasło wod kan wysoką jakość skorzystaj klimatyzacji zapraszamy, sprawdź ogrzewanie rekuperacji skontaktuj się hydrauliki instalator budynku, grzejniki z montażem wykonania wody krosno brzozów gaz cwu sanok, facebook zgodę

Facebook